Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

Podsumowanie 2018 roku

31 Gru

Dokładnie pamiętam jak na początku tego roku pisałam podsumowanie 2017, a tu już pora na przegląd tego roku! Czas biegnie zdecydowanie za szybko. A może takie jest wrażenie, gdy dużo dzieje się w naszym życiu i kiedy nie ma czasu na nudę… Mój 2018 rok nudny nie był, oj nie  😀

Przygotowałam 50 postów na bloga! Starałam się, aby wpisy były dosyć regularne i cieszę się, że pomimo mocno ograniczonej ilości czasu udało mi się to osiągnąć. Nie będę Wam opisywać tego co uszyłam, ale umieszczę w poście kilka wybranych prac. Klikając na zdjęcie, przeniesiecie się do danego postu.

Z tych dwóch poniższych projektów jestem bardzo, bardzo zadowolona. Są takie różne, a takie moje. Na dodatek do każdej z tych stylizacji sama zrobiłam torebki, aby stworzyć cały look dokładnie taki, jaki miałam w głowie.

Swoją drogą powrót do tych zdjęć wzbudza wiele emocji. Od razu przypomina mi się proces tworzenia tych rzeczy, wszystkie uśmiechy i przekleństwa 😉

Szare spódnico – spodnie i bluzki,  wzbudziły Waszą ogromną sympatię! Dziękuję Wam za te wszystkie miłe słowa i komentarze jakie dostałam na facebooku. To był ogromny kopniak pozytywnej energii, który zmotywował mnie do dalszej pracy.

Nie mogę nie napisać o konkursie o Złote Nożyce. Na samo wspomnienie dnia, w którym podano wyniki szybciej bije mi serce <3 Wygrana w tym konkursie, wszystkie pozytywne emocje jakie temu towarzyszyły pokazały że w życiu można osiągnąć niemożliwe. Trzeba wierzyć i dążyć do realizacji marzeń.

W 2018 roku kilka projektów uszyłam na podstawie wykrojów z Burdy…

długa spódnica

a kilka jest mojego pomysłu i konstrukcji. Jestem mocno „spodniowa” na co dzień, a tyle fajnych sukienek wymyśliłam 😉

Wyróżnię dwie rzeczy – mocno techniczne, które wymagały cierpliwości i umiejętności.

Spotkałam w tym roku wielu wspaniałych pasjonatów szycia. Zarówno w sieci, jak i na żywo. Mam wrażenie, że nasze rozmowy mogłyby trwać bez końca. Były pełne kreatywności, rad, wymiany doświadczeń. Takie miejsce chciałabym stworzyć na mapie Krakowa…miejsce gdzie tacy wariaci -pasjonaci przekazywaliby swoją wiedzą…miejsce gdzie ci, którzy chcieliby dzielić z nami cudowną pasję szycia, przychodziliby na warsztaty, szyciowe pogadanki, aby zapoznać się z nowinkami technicznymi. Takie są właśnie moje plany na ten nadchodzący rok. Trzymajcie kciuki, żebyśmy się mogli w takim miejscu spotkać 😀

Poza tym planuję ciągle szyć, blogować, rozwijać się, robić dalej swoje i to co mi przyniesie los – pozytywnego oczywiście!!

Dziękuję Wam, że jesteście ze mną i mam nadzieję, że będziecie dalej tu zaglądać, inspirować się i mi kibicować 😉 <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż