Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

Klasyka w moim wykonaniu

25 Kwi

Brakowało mi w mojej szafie, zwykłej bluzy dresowej, szarej z kapturem, zapinanej na suwak. W takiej sytuacji oczywiście nie wybrałam się na zakupy tylko zasiadłam przed maszyną 😉 Dobierając materiał, znalazłam pół metra dresówki w aztecki wzór.

Nie miałam wobec niej żadnych planów, dlatego też postanowiłam wkomponować ją w moją nową bluzę. Stwierdziłam, że wnętrze kaptura to miejsce, które wyeksponuje ciekawy wzór. Po skrojeniu bluzy i zszyciu kaptura, doszłam jednak do wniosku że takie surowe szwy i sportowy charakter bluzy nie pasuje do tego azteckiego wzoru. W tym momencie zmieniłam koncepcję bluzy z kangurowymi kieszeniami, na bluzę z kieszeniami wpuszczanymi w szwy boczne i odszyciami przy zamku oraz przy kapturze. Do tego celu użyłam aztecką dresówkę. Dzięki temu wykorzystałam ją do ostatniego centymetra. A ja mam wreszcie bluzę na chłodniejsze letnie wieczory czy wycieczki z dzieciakami w góry i do lasu.

Bluza powstała z dzianiny bawełnianej drapanej w kolorze jasno szary melanż oraz z dzianiny bawełnianej z dodatkiem elastanu w aztecki wzór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż