Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

Buldożek w okularach

15 Mar
Buldożek w okularach przypadł do gustu nie tylko Dominisiowi. Musiał stoczyć o niego zaciętą batalię ze starszym bratem, słowną oczywiście 😉 Wszystkim chłopakom zaproponowałam, że użyjemy panele z tyłu i zastosujemy ciekawą formę bluzy.
Dominik od początku miał jasno sprecyzowany pomysł na swój panel. Obrazek chciał mieć z przodu, żeby przy noszeniu był dla niego widoczny. „Przecież on jest taaaki słodki” – argumentował. W takiej sytuacji nie mogłam postąpić inaczej jak przyznać mu rację 😉
Bluza powstała na podstawie wykroju na bluzę z kapturem Brindille&twigg. Ja zrezygnowałam z kaptura, ale nie zmniejszyłam dekoltu i to był błąd. Bez kaptura dekolt jest minimalnie za duży. W przyszłości na pewno będę pamiętać, aby dokonać w tym miejscu zmian w wykroju.
Z tyłu zastosowałam materiał, który pozostał mi po uszyciu mojej bluzy. Rękawy i ściągacz początkowo miały być granatowe (takie jak u Błażejka ). Zdecydowałam się jednak na dzianinę w kolorze jeans, który stanowi świetny duet z szarościami. Ale o tym przy następnym projekcie i ostatnim już panelu z buldożkiem francuskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż