Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

O mnie

bluza dresowa

Co na blogu?

To co pokazuję na blogu powstaje z miłości…. z miłości do męża i dzieci, do naszego domu, do mojej pasji. Zarówno najbliżsi jak i codzienne życie, inspirują mnie do ciągłego działania. To co tworzę daje mi wiele radości, którą chcę się z Tobą podzielić.  Ode mnie – dla Ciebie. Zapraszam

 

Bardzo proszę nie używaj moich zdjęć i treści tu zawartych jako własnych.

Osiągnięcia

Marzec 2018

Zwycięstwo w konkursie „Złote Nożyce 2017” organizowanym na portalu www.diymarket.pl. Jako laureatka otrzymałam nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł oraz statuetkę.
Więcej informacji znajdziesz tutaj i tutaj 🙂

Zwycięstwo w marcowej odsłonie „Projekt Burda” organizowanej przez Ultramaszyna.pl oraz wydawcę miesięcznika Burda. Nagrodą jest możliwość wzięcia udziału w walce o maszynę Janome Skyline S3.

 

Maj 2017

Pierwsze miejsce w konkursie „Mamo uszyj sobie” organizowanym przez Dresowka.pl. Nagrodą był m. in. rodzinny weekend w miejscowości uzdrowiskowej Głuchołazy oraz sesja zdjęciowa.
Tutaj znajdziesz więcej informacji.

 

Kwiecień 2017

Nadesłana przeze mnie stylizacja  dała mi zwycięstwo w konkursie organizowanym przez czasopismo Avanti oraz markę TOP SECRET. Nagrodą była m. in. sesja do magazynu Avanti, który ukazał się w maju 2017 roku.
Więcej informacji w tym poście.

Materiały
Materiały przeze mnie używane do produkcji ubrań, to zwykle bawełna z domieszką elastanu (ok. 8%). Staram się wybierać możliwie najlepsze dzianiny dostępne na naszym rynku.
Jakość
Dzianiny posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100.
Każda z tworzonych przeze mnie rzeczy jest robiona ręcznie, ze szczególną uwagą poświęconą na wykończenie i detale.
pokaż