Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

Weekend pełen wrażeń

29 Maj
Dzisiaj emocje już nieco opadły, ale wspomnienia pozostaną na dłużej. Ostatni weekend był naładowany olbrzymią dawką emocji. Wszystko zaczęło się w piątek, wraz z ukazaniem się numeru Avanti z moim udziałem. Jak się tam znalazłam? Zapraszam do tego postu 😉
To był dopiero początek 🙂 W sobotę i niedzielę czekała mnie jeszcze jedna nagroda – za zwycięstwo w konkursie Dresówki „Mamo uszyj sobie”. Jeansowa spódnica z falbanek, biała/zielona bluzka i czarna kopertówka z papieru do szycia, to stylizacja, która dała mi pierwsze miejsce. Nagrodą był weekend z Dresówką – pobyt w miejscowości uzdrowiskowej Głuchołazy, sesja zdjęciowa, udział w pokazie mody i pakiet materiałów. Okazało się, że otrzymałam dużo więcej. Całą rodziną spędziliśmy weekend w bardzo urokliwym miejscu oraz poznałam świetnych ludzi. Mam na myśli oczywiście ekipę Dresówki. Zgrany team, otwarci i życzliwi ludzie. Nie piszę tego tylko na podstawie dwudniowej obserwacji. Jestem klientką tego sklepu od początku mojej szyciowej drogi. Wówczas asortyment sklepu sprowadzał się głównie do dzianin jednokolorowych . Przez te wszystkie lata obserwowałam ich rozwój i wirtualnie poznawałam część pracowników. Dziś oferta Dresówki jest bardzo zróżnicowana i wychodzi poza ramy dzianin. Co chwilę wprowadzane są nowości i myślę, że ekipa zarządzająca jeszcze nie raz nas zaskoczy! 🙂 Mam nadzieję, że jedna rzecz się jednak nie zmieni – obsługa klienta! Odkąd pamiętam jest na wysokim poziomie i trzymam kciuki aby tak pozostało.
Dlaczego o tym piszę? Ponieważ uważam, że tak właśnie powinno się postępować. Przecież nie ma nic złego w powiedzeniu czegoś miłego o kimś kto dobrze pracuje i się stara. Dotyczy to każdej branży czy osoby. Takich przykładów w naszym życiu może być wiele: od kawiarni do której wstępujesz po kawę w drodze do pracy, poprzez panią sprzątającą w firmie/w domu, aż do ważnego kontrahenta biznesowego. Czasami miłe słowo dodaje skrzydeł i napędza do dalszej pracy!
A teraz garstka zdjęć 🙂
Moja zwycięska stylizacja w konkursie Dresówki.

Ścianka i dresówkowy pokaz mody. Na pokazie prezentowaliśmy bluzy uszyte z dzianin z Dresówki (seria z buldożkami francuskimi – Błażek i Tymek).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż