Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

Bomberka na dwa sposoby

08 mar

Ta sama nazwa i niemalże ten sam wykrój. Wystarczyło zmienić tkaninę użytą w danym projekcie, aby efekt końcowy był zupełnie inny. Dzisiaj opisuję bluzę bomberkę uszytą i wystylizowaną na dwa sposoby.

Pierwsza z nich powstała rok temu! Odkąd otworzyłam Inwencję Twórczą, moje blogowanie stanęło w miejscu. Oczywiście nadal szyję, ale zwykle na potrzeby warsztatowe. To co robię, możecie zobaczyć na stronie Inwencji: www.inwencjatworcza.pl Wracając do bomberki, uszyłam ją z żakardu. Żakard nie jest zwykle pierwszym wyborem jeśli chodzi o tkaninę na bomber jacket. Jest to tkanina elegancka, z lekkim połyskiem, a jednak bomberka kojarzy się z kurtką sportową.

Aby przełamać bogaty wzór, całą kurtkę wykończyłam sportową plisą w paski.

Kurtka posiada kieszenie w szwach, a od środka wykończona jest podszewką.

Druga propozycja bomberki to typowa bluza sportowa. Uszyłam ją z dzianiny pętelki i wykończyłam od wewnątrz obłożeniami.

Wzór był tak krzywo nadrukowany względem brzegu fabrycznego, że pokusiłam się o jego spasowanie tylko na przodzie.

Bluza posiada kieszenie cięte.

Jak widać nie tylko bomberki się różnią, ale ich właścicielka także 😉 Nie mam na myśli tylko zmian fizycznych. Wiele się wydarzyło przez ten rok. Przeprowadziłam mnóstwo warsztatów i poznałam ciekawych ludzi. Inwencja właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny, a ja mam wrażenie jakbym otwierała ją kilka miesięcy temu. Popełniłam kilka błędów i cały czas się uczę: lepszej organizacji, pracy z klientami,  dzielenia doby tak, aby był czas również dla bliskich.

Dostaję od Was sygnały, że nadal wchodzicie na bloga,  czytacie go do późnych godzin w nocy i żałujecie że tak rzadko coś wrzucam. Cieszy mnie to bardzo, bo to oznacza, że praca jaką wykonałam pisząc bloga nie poszła na marne i nadal mogę Was inspirować 🙂

Do napisania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż