Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

Spełnianie życzeń

16 Maj

To dla mnie wielka przyjemność, kiedy mogę spełnić życzenia swoich dzieci. Nie mam na myśli oczywiście typowych zachcianek, kiedy proszą o kolejną zabawkę czy słodycze. Mowa o życzeniach w ramach szyciowych wyzwań m. in. ubrań, zabawek, poduch.

Gdy przeglądałam stronkę z materiałami najstarszy syn zajrzał mi przez ramię i dojrzał wzór w dinozaury. Tak mu się spodobał, że poprosił o bluzeczkę. Błażej wybrał ten sam materiał, a Dominiś koniecznie chciał mieć lody. Miałam w planach uszycie im wielu t-shirtów na lato, więc ucieszyłam się, że będą one takie, jakie sami sobie wybrali. Kiedy zabrałam się za wykroje, okazało się że mają to być bluzeczki bez rękawków! Moi chłopcy nie przestają mnie zaskakiwać 😉 Wspólnie dobraliśmy kolory ściągaczy i w ten właśnie sposób powstały nowe bluzeczki na lato. 

Dzianina pętelka we wzór z lodami, wykończona została żółtym gładkim ściągaczem, aby przełamać jej różowy kolor i mocno słodki charakter. Dinozaury to dzianina t-shirtowa, cieniutka z silikonowym wykończeniem. W jednej z nich użyłam gładki czarny ściągacz a w drugiej jasno szary. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż