Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

Śliwka z kominem

06 Lis

Nie szary, nie granatowy ani nie czarny… postawiłam na jesienny śliwkowy kolor. Dosyć duża odmiana jeżeli chodzi o moje wybory kolorystyczne, dlatego nie jestem jeszcze w stanie określić, czy dobrze się w nim czuję. To tak jak ze zmianą fryzury…zwykle trzeba kilku dni aby się oswoić.
W związku z tym, że dzianina jest jednolita, postawiłam na formę. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się, jesteśmy w stanie dostrzec detale konstrukcyjne. Zainspirowałam się kieszeniami w płaszczu, który niedawno szyłam. Podstawową formę na bluzę raglanową zmieniłam tak, aby w panelach bocznych wkomponować kieszeń. Mogłam to zrobić w nieco prostszy sposób stosując kieszeń nakładaną. Zdecydowałam się jednak na oddzielny worek kieszeniowy wewnątrz bluzy. Mam nadzieję, że to rozwiązanie się sprawdzi. W związku z nadchodzącymi chłodami, zrobiłam w bluzie komin, a jego wnętrze ożywiłam kolorową dzianiną. Mam nadzieję, że będzie się super nosić 😉

 • Dalwi Szyje6 listopada 2017 at 17:16

  Piękna bluza!

  Odpowiedz
 • Iwakki6 listopada 2017 at 18:03

  Bluza jest super, uwielbiam taki kolor 🙂

  Odpowiedz
 • Ada21 marca 2018 at 11:54

  Witam, bluza prezentuje się świetnie. Czy korzystała Pani z jakiegoś wykroju?

  Odpowiedz
  • Elżbieta Wasiluk21 marca 2018 at 13:55

   Dziękuję. Tak jak napisałam w treści postu, wykrój na bluzę raglanową zmodyfikowałam inspirując się wcześniej uszytym płaszczem (odnośnik w poście). Gotowego wykroju na taką bluzę nie posiadam.
   Pozdrawiam

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż