Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

1 wykrój na 10 sposobów

27 Gru

Czasopismo Burda Style wraz z firmą Dresówka.pl organizowało wśród szyjących osób zabawę pt. „1 wykrój na 10 sposobów”. Na podstawie zgłoszeń wybrano 10 uczestniczek, które miały za zadanie uszycie spódnicy z jednego wykroju. Zgłaszając się do wydarzenia, żadna z nas nie wiedziała, z jakiego będzie szyła materiału oraz jaki będzie wykrój. Prawda, że to bardzo ciekawa forma zabawy? Same byłyśmy ciekawe, jak będą wyglądały spódnice pozostałych dziewczyn! 😀Dopiero po tym, jak zakwalifikowano mnie do 10 osób biorących udział w zabawie, dostałam informację odnośnie wykroju spódnicy jaki został wybrany przez organizatorów. Otrzymałam też propozycję z kilkoma rodzajami materiałów do wyboru ze sklepu Dresowka.pl. Wybrałam dwa kolory, szmaragdowy i szary. Tak naprawdę do końca nie wiedziałam który kolor dostanę 😉 Okazało się, że jeszcze jedna z uczestniczek dokonała tego samego wyboru (pozdrawiam Iwonka!!) i organizatorzy zdecydowali, że do mnie trafił szary materiał.

Zaproponowana do uszycia spódnica była rozkloszowana, z kieszeniami i wiązaniem. Na pierwszy rzut oka model wydawał się bardzo prosty, ale im więcej zagłębiałam się w detale, tym stawał się trudniejszy.

spódnica kopertowa burda

W związku z tym, że zdecydowanie lepiej czuję się w ołówkowych spódnicach, postanowiłam zmienić wykrój na swoje potrzeby. Zachowałam kopertowy charakter spódnicy, ale zrezygnowałam z kieszeni, gdyż w tej formie zupełnie by się nie sprawdzały. Dodałam lekką asymetrię w długości przodów.

Z tyłu spódnica zapinana jest na kryty zamek. Na dole znajduje się rozporek.

Z jednego z zaproponowanych modeli zaczerpnęłam zakładki w pasie.

Finał zabawy odbył się w siedzibie Burdy w Warszawie i zakończył się sesją zdjęciową. Niestety ze względu na zmienioną datę finału nie mogłam tam dotrzeć. Zdjęcia, które zrobiła mi Renata Kucko w studio Prototu w Krakowie wysłałam do redakcji. Całe wydarzenie opisane jest w styczniowym numerze czasopisma Burda 🙂

  • Kamila28 grudnia 2018 at 20:58

    Piękna. Będę czakała na wydanie burdy z twoją wersją 😊

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż