Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

Ołówkowa z ekoskóry

27 Sie
Nie wiem czy powinnam się przyznawać, ale do dzisiaj nie miałam w szafie ołówkowej spódnicy. Sama jestem zaskoczona tym faktem, bo jednak ten fason to klasyka. Świetnie nadaje się do biura jak również na wieczorne wyjście. Spódnica ołówkowa jest bardzo kobieca i elegancka.
Ja swoją uszyłam z ekoskóry. Nie miałam wcześniej do czynienia z tym materiałem, więc towarzyszyły mi obawy czy podołam. Okazało się, że nie musiałam nawet używać stopki z rolką, ułatwiającą przesuwanie materiału. Zwykła stopka doskonale sobie poradziła. Być może dlatego, że lewa strona materiału nie jest śliska i „klejąca” jak prawa.
Wykrój na spódnicę przygotowałam sama, na podstawie własnych wymiarów i kilku obliczeń. Nie było to trudne i jestem zadowolona z efektu. Spódnica jest dopasowana i ładnie się układa.
Zrezygnowałam z klasycznego wykończenia zamkiem krytym. Na całej długości tyłu, wszyłam rozdzielczy zamek w srebrnym kolorze. Żałuję jedynie, że zamek nie posiada dwóch suwaków (góra – dół), gdyż mogłabym wtedy robić rozporek. Przy jego braku, celowo uszyłam spódnicę dopasowaną, ale nie za wąską, aby umożliwić sobie swobodne poruszanie się.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż