Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

Odrobina ciepła

01 kw.

Po przeprowadzce do domu zamarzyły mi się rolety rzymskie. Uważam, że jest to świetna alternatywa dla żaluzji, a jednocześnie przez to że są materiałowe, dodają przytulności i ciepła do wnętrza. Miałam w głowie konkretny pomysł odnośnie systemu do rolet.

Zależało mi, aby rozsuwały się zarówno od góry jak i od dołu. Niestety po analizie rynku okazało się, że tego typu rolety rzymskie są niekiedy nawet nieznane sprzedawcom. Nie pozostało mi nic innego jak zaryzykować i samej spróbować stworzyć to, co potrzebuję. Poniżej prezentuję efekt moich prac do salonu i jadalni.

Rolety rzymskie uszyłam z bawełny w ozdobną mozaikę. Trochę pokombinowałam i odsuwają się zarówno od góry jak i od dołu 🙂 A najlepsze jest to, że rolety przymocowane są do systemu na rzep, więc w przypadku zmiany wystroju, mogę bez problemu uszyć nowe rolety.

 • Gosia7 czerwca 2018 at 22:25

  A ja mam pytanie jak uszyć takie rolety jest jakiś system montażu,szycia proszę i wskazówki

  Odpowiedz
  • Elżbieta Wasiluk7 czerwca 2018 at 23:49

   Rolety zamontowałam na systemie plis. Do górnej i dolnej listwy przyklejony jest rzep, a druga część rzepu przyszyta jest do rolet (też góra i dół). Niestety szycie jest nieco bardziej skomplikowane i ciężko mi będzie wytłumaczyć bez zdjęć.

   Odpowiedz
 • Lena22 września 2018 at 13:05

  Chetnie bym zobaczyła to w tutku .Korci strasznie uszycie ale … nie zabrdzo rozumiem …jak je przyczepić

  Odpowiedz
  • Elżbieta Wasiluk22 września 2018 at 14:20

   Zabieram się za zrobienie tutka od kilku lat 😉 Ale może w końcu powstanie bo chlopaki prosili o nowe rolety do swoich pokoi. Zapraszam do śledzenia mojego fp na Facebooku. Tam zawsze wrzucam info o nowych postach.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż