Slide toggle

Witaj na mojej stronie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00 +48 663 023 487 info@me2u.pl

Łóżko wielkiego fana pływania

13 Sty

Dawno nie było postu z projektem domowym. Szycie pochłonęło mnie zupełnie 😉 Teraz też szyciowo dużo się dzieje, ale o tym innym razem. 

Jak przeprowadziliśmy się do domu, po ukończeniu wspólnych przestrzeni, zaczęliśmy przygotowywać pokoje naszych chłopaków. Jak już wcześniej wspominałam (przy okazji domku plażowego), jeden z pokojów jest w tematyce marynistycznej. Pokażę Wam jak zaplanowaliśmy strefę spania dla Dominisia.

Na ścianę wykonałam zagłówki tapicerowane, które mój mąż dzielnie przytwierdzał 🙂 Muszę przyznać, że takie zagłówki w pokoju dziecięcym to strzał w dziesiątkę. Po pierwsze: podczas snu, małe ciałko nie ma styczności z zimną ścianą. Po drugie: podczas czytania bajek na dobranoc można się komfortowo oprzeć. Po trzecie: jest ciekawą ozdobą pokoju. 

Pozostając w tematyce marynistycznej, uszyłam synkowi poszewkę na kołdrę i poduszkę. Użyłam tych samych materiałów co przy zagłówkach. Aby przełamać granatowy kolor w kołdrze, użyłam czerwonej wypustki pomiędzy tkaninami o różnych motywach. Kołdra zapinana jest na suwak przykryty zakładką.

Łóżeczko zostało zakupione we wszystkim dobrze znanej sieciówce. Nie pasowały nam do wystroju owieczki, które były umieszczone na wezgłowiu, dlatego też zrobiłam małe panele z motywami morskimi. Myślę, że teraz łóżeczko lepiej łączy się z całością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokaż